Informace pro zákonné zástupce ze dne 22.9.2020

17. 10. 2020

Vážení zákonní zástupci, v pátek dne 25. 9. 2020 probíhá v naší základní škole běžná výuka. V současné době nemáme informaci o žádném COVID-19 pozitivním žákovi či zaměstnanci školy a v jednodenním vyhlášení ředitelského volna neshledáváme smysl.

Žáci se v těchto dnech účastní výuky aktivně s minimálními absencemi, je patrné, že jim škola chyběla a těšili se do ní. Vnímáme zdraví jako vysokou prioritu, ale zároveň vnímáme i vzdělání jako předpoklad kvalitního života.
Pokud máte o své děti obavy, nechte je v pátek doma a s třídními učiteli si domluvte doplnění učiva.

Buďte zdrávi,
za vedení školy Radmila Jedličková,
ředitelka školy

Leave a reply
Důležité upozornění! – 17.9.2020Český jazyk pro žáky s odlišným mateřským jazykem ve školním roce 2020/2021

Leave Your Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Informace o zápisech do prvních ročníků základní školy a mateřské školy
This is default text for notification bar