Preventivně informační materiály zaměřené na bezpečné chování v online prostředí

29. 10. 2020

Vážení rodiče, milí žáci a přátelé školy, odbor vzdělávání, výzkumu a projektů z Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost vytvořil preventivně informační materiály zaměřené na bezpečné chování v online prostředí.

V souvislosti s opatřeními, která zahrnují uzavření škol, online výuku a omezení činnosti zájmových útvarů je pravděpodobné, že děti tráví více času v online prostředí. Prostudujte a poučte děti o rizicích, které je mohou ohrozit.
Více informací najdete zde: https://prevencekriminality.cz/osvetove-materialy-k-bezpecnemu-chovani-v-online-prostredi/

Leave a reply
Rozvrhy hodin distanční výuky na týden 19. – 23.10.2020Informace k nadcházejícím dnům volna – říjen 2020

Leave Your Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Informace o zápisech do prvních ročníků základní školy a mateřské školy
This is default text for notification bar