Dopis od Jakuba N.

14. 11. 2020

Dopis adresovaný naší škole od Jakuba N.:

Dobrý den paní Jedličková,

Díky za zpětnou vazbu!
Mohli bychom prohlásit, že není na světě člověk ten, který by se zavděčil lidem všem, a že pokud se hodina líbila 80% žáků a 100% přítomných učitelů (:-)), že to je asi maximum možného.
My bychom ale samozřejmě byli nejradši, kdyby to bavilo úplně všechny. Proto, pokud máte nějaký postřeh, proč to některé nezaujalo, popř. radu jak na ně, budeme rádi. Vždy je co zlepšovat.

Musím upřímně říct, že i mne to obohatilo – jak setkání s těmi dětmi, které žijí velice silné příběhy (svým způsobem jsou to bojovníci a zaslouží ocenit za to, jak se perou s tím, že (aniž by za to mohly) začínají svůj život na trochu posunuté startovní čáře proti ostatním – i když, ona to ve finále nakonec může být i výhoda), tak i setkání s Vámi – bylo vidět že máte ty děti doopravdy ráda, a že se upřímně snažíte jim něco předat, a to nejen standardní vzdělání-informace, ale i něco mnohem důležitějšího – správné návyky pro „dobrý“ život, což vysoce překračuje běžný rozsah základního vzdělání. (A to nepochybuji, že jste se za tuto snahu dočkala i mnoha zklamání.)

Když tak nad tím přemýšlím, jste první zástupkyně v mém životě (a že jich bylo), která šíří pozitivní energii, která se na děti směje, která na ně nenahlíží jako na zločince a exemplárně netrestá každé sebemenší zazlobení.

Hezké dny, Jakub N.

Leave a reply
Přípravná třída – příprava na první třídu 2014Dopis maminky dětí Majernikových

Leave Your Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Informace o zápisech do prvních ročníků základní školy a mateřské školy
This is default text for notification bar