Přípravná třída - příprava na první třídu 2014

14. 11. 2020

V přípravné třídě naší školy se děti pod vedením paní učitelky Marty Houdové připravují na vstup do první třídy základní školy.

Upevňují si základní návyky sebeobsluhy, protože ve škole jsou na ně v tomto ohledu kladeny větší nároky než v… MŠ / vlastní skříňka na zámek, zvládnout unést tác s obědem aj. / a samozřejmě se hlavně připravují na osvojování učiva. Zábavnou formou podporujeme rozvoj hrubé i jemné motoriky, řečové i rozumové schopnosti a dovednosti, podporujeme prosociální chování a prožívání.

Přípravná třída - příprava na první tříduPřípravná třída - příprava na první tříduPřípravná třída - příprava na první tříduPřípravná třída - příprava na první tříduPřípravná třída - příprava na první tříduPřípravná třída - příprava na první tříduPřípravná třída - příprava na první tříduPřípravná třída - příprava na první tříduPřípravná třída - příprava na první třídu
Leave a reply
Přípravná třída 2017 / 2018Dopis od Jakuba N.

Leave Your Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Informace o zápisech do prvních ročníků základní školy a mateřské školy
This is default text for notification bar