Inspirace pro inkluzi na pražských školách 19. 1. 2018

23. 11. 2020

Dne 19. 1. 2018 proběhla v 6. třídě interaktivní přednáška Ostrov – cizinecká tématika – interaktivní hra na základě pětiminutového animovaného filmu.

Cílem bylo, aby se děti vcítily do jiné role, kterou vyžadovala zadaná situace a aby si uvědomily závažnost procesu multikulturního dialogu stejně tak jako možnost vlastního podílu na tomto dialogu. Děti si vytvořily vlastní názor na danou situaci, který se snažily v rámci diskuze obhájit před ostatními. Diskuze byla bouřlivá a ne vždy bylo jednoduché se dohodnout, ale nakonec došlo ke vstřícnému stanovisku.
Leave a reply
Projekt záložky 13. 11. 2017Tulipánový měsíc pro Amelii 22. 2. 2018

Leave Your Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Informace o zápisech do prvních ročníků základní školy a mateřské školy
This is default text for notification bar