Mléko do škol - květen 2016

23. 11. 2020

Naše škola se zapojila do projektu Školní mléko na základě uzavřené smlouvy o spolupráci s firmou Bovys s.r.o. Mléko do základních, mateřských a středních škol dodává firma Bovys s.r.o na základě uzavřené smlouvy o spolupráci.

Dodavatelem produktů v rámci projektu „Školní mléko“ pro naši školu je mlékárna Hlinsko. Všichni žáci školy mají nárok na 1 dotovaný výrobek, každý vyučovací den. Výrobky si žáci mohou zakoupit každý den před vyučováním ve vrátnici školy. Výrobek mohou spotřebovat ve škole nebo si ho odnést domů.
Program je určen pro žáky I. i II. stupně.

AKTUÁLNÍ CENY DOTOVANÝCH VÝROBKŮ. CENY DOTOVANÝCH VÝROBKŮ JSOU PLATNÉ PRO OBDOBÍ OD 06/2016
Dodavatel MLÉKÁRNA HLINSKO a.s.
neochucené mléko, KRAVÍK 250 ml …. 4,- Kč
ochucené mléko KRAVÍK 250 ml … 5,- Kč

Leave a reply
Na Pražském hradě – květen 2016Projekt Karel IV. – připomenutí 700 let výročí narození Karla IV

Leave Your Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Informace o zápisech do prvních ročníků základní školy a mateřské školy
This is default text for notification bar