Úsměv do schránky

13. 1. 2021

V březnu 2020, kdy byla zavedena přísná opatření proti šíření koronaviru, která měla mimo jiné za následek uzavření domovů seniorů pro návštěvy, se zrodil projekt Úsměv do schránky. Od března do listopadu udělal Úsměv do schránky radost už 8 775 seniorům ze 165 domovů celé republiky. Více o projektu najdete zde: https://usmevdoschranky.cz/

Do zajímavého projektu se zapojili i učitelé a asistenti z naší školy, kteří na jaře odeslali do Domova Sedlčany 30 pohlednic, do Domova pro seniory Domažlice 20 pohlednic a do Charitního domu Salvator v Krnově 30 pohlednic s povzbuzujícími vzkazy. Nyní bylo odesláno dalších 20 pohlednic do Domova Vesna v Orlové-Lutyni. Věříme, že všechny naše pozdravy udělají seniorům v těžké době radost.

Leave a reply
Rozvrhy hodin distanční výuky 23.11. – 27.11.2020Platba za družinu

Leave Your Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Informace o zápisech do prvních ročníků základní školy a mateřské školy
This is default text for notification bar