Splněná přání do školních lavic II

19. 3. 2021

Zapojte se společně s námi do pokračování úspěšného projektu!

Zapojením pomůžete rodinám a dětem, kterých se dotýká současná tíživá situace.
Pokračování projektu je zaměřeno spíše na přání, která budou dělat radost díky opětovnému použití. Chceme přihlédnout nejen k ochraně životního prostředí a ekologii, ale také podporovat myšlenku prodlužování životnosti a vícenásobného použití. V případě zájmu neváhejte kontaktovat Bc. Markétu Skalovou, sociálního pedagoga naší školy – marketa.skalova@zsgraficka.cz. Ráda Vám poskytne bližší informace, jak podat žádost o dar nebo jak postupovat v případě Vašeho zájmu někoho obdarovat.
Do projektu se můžete zapojit do 12.3. 2021. Více informací naleznete: https://www.praha5.cz/splnena-prani-do-skolnich-lavic/

Leave a reply
Informace k provozu školy platné od 8.2.2021Zápisy na školní rok 2021/2022

Leave Your Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Informace o zápisech do prvních ročníků základní školy a mateřské školy
This is default text for notification bar