Setkání s odborníkem

18. 6. 2021

Další setkání s odborníkem v rámci mezinárodního projektu Inschool byla věnována tématu školního řádu a pravidel. Odbornicí, která tentokrát navštívila naši školu, byla paní Mgr. Magdalena Richterová z Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy. Téma bylo velmi zajímavé a rodiče často zmiňovali mobilní telefony a to nejen v prostředí školy, ale i v domovech dětí. Dalším velkým tématem bylo doporučené oblečení do školy. Ředitelka školy paní Mgr. Radmila Jedličková blíže představila rodičům specifika školního řádu a všechny připomínky rodičů si zapsala, aby mohly být efektivně využity při aktualizaci školního řádu.

 

Leave a reply
Setkání s odborníkemJídelní lístek na týden od 21.6. do 25.6. 2021

Leave Your Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Informace o zápisech do prvních ročníků základní školy a mateřské školy
This is default text for notification bar