Splněná přání do školních lavic III

23. 9. 2021
Milé děti, vážení rodiče a přátelé škol Prahy 5,
rádi bychom Vás informovali o třetím pokračování úspěšného komunitního projektu „Splněná přání do školních lavic III“. Díky předešlým ročníkům projektu se splnila přání desítkám dětí a jejich rodičům či zákonným zástupcům.
Třetí pokračování projektu bude opět zaměřeno na přání, která udělají radost díky opětovnému použití. Ochraňte s námi životní prostředí, prodlužujte s námi životnost a podporujte vícenásobné použití. A především, pomozte nám plnit dětská přání.
Děkujeme
Leave a reply
Nabídka zájmových útvarů na školní rok 2021/2022Školní knihovna

Leave Your Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Informace o zápisech do prvních ročníků základní školy a mateřské školy
This is default text for notification bar