Informační schůzka pro vycházející žáky a zákonné zástupce vycházejících žáků

6. 1. 2022
 • Informační schůzka pro vycházející žáky a zákonné zástupce vycházejících žáků

   

  Ve čtvrtek 13. ledna 2022 v 17:00 hodin proběhne v učebně 6. třídy (I. patro dveře č. 8) naší školy informační schůzka určená vycházejícím žákům a jejich zákonným zástupcům.

  Obsahem schůzky budou informace související s volbou dalšího vzdělávání žáků: důležité termíny, přihlášky na střední školy, zápisové lístky, postup při nepřijetí atd.

  Účast na této schůzce je důležitá.

  V souvislosti s platnými opatřeními je škola povinna uskutečnit toto setkání za splnění platných hygienických předpisů a podmínek, tj. účastníci schůzky se u prezence prokáží jedním z následujících dokladů o bezinfekčnosti:

  • potvrzením o negativním antigenním testu (ne starší 24 hodin),
  • potvrzením o negativním PCR testu (ne starší 72 hodin).

  Žáci, kteří podstoupí 13. 1. 2022 testování v rámci plošného testování ve škole a jejichž výsledek bude negativní, doklad o bezinfekčnosti nepředkládají.

  V prostorách školy je třeba dodržovat nařízení o zakrytí dýchacích cest: osoby do 15 let rouškou nebo respirátorem FFP2 a osoby nad 15 let respirátorem FFP2.

   

   

   

Leave a reply
Informace MŠMT a změny platné pro školy a školská zařízení od 3. 1. 2022 – překlady letáku pro rodičeLíheň zručnosti na Akademii řemesel

Leave Your Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Informace o zápisech do prvních ročníků základní školy a mateřské školy
This is default text for notification bar