Ředitelské volno v úterý 19. 4. 2022

13. 4. 2022
  • Vážení rodiče a zákonní zástupci, oznamuji Vám, že z organizačně-technických důvodů dle ustanovení § 24 zákona č. 561/2004 Sb. v platném znění, vyhlašuji ředitelské volno na 19. 4. 2022 v ZŠ a MŠ Praha 5 – Smíchov, Grafická 13, příspěvková organizace, Praha 5, 150 00. Důvodem jsou dokončovací práce při stavbě polytechnické dílny a potřeba umožnit dělníkům v rámci prodlouženého víkendu vynosit a nanosit materiál přes budovu školy.

    Děkuji za pochopení a doufám, že se brzy potkáme na slavnostním otevření polytechnické dílny.

    Radmila Jedličková, ředitelka školy

Veřejná sbírka dětem z UkrajinyZměny v časech příchodu žáků na vyučování
Informace o zápisech do prvních ročníků základní školy a mateřské školy
This is default text for notification bar