Návštěva z Turecka

6. 10. 2022
  • V uplynulých dnech měla naše škola čest přivítat návštěvu z Turecka. Jednalo se o skupinu 34 učitelů a žáků, kteří pocházejí z oblasti Artvin u Černého moře, a k nám dorazili v rámci programu Erasmus plus. Návštěvníky jsme náležitě pohostili, po skupinkách se podívali do jednotlivých hodin a zapojovali se do výuky! Na závěr dne, nám připravili pestrý program i oni. V rámci prezentace, nám představili oblast, z níž pocházejí, významné osobnosti, například prvního prezidenta Turecké republiky Mustafu Kemala Atatürka, který v roce 1918 navštívil tehdejší Československo a pobýval jako host v Karlových Varech, a zatančili a zazpívali národní písně!

Koloběžky ve družiněSportovní dopoledne s tureckou návštěvou
Informace o zápisech do prvních ročníků základní školy a mateřské školy
This is default text for notification bar