Práce v přírodě s tablety

12. 6. 2023
  • V pátek jsme si s druháčky vzali s sebou ven tablety a přírodu si tentokrát fotili. Měli jsme k dispozici pouze 10 snímků do dvojice, tedy každý 5 fotek. Po vzájemném sdílení jsme měli vybrat a ponechat jen 2 snímky, tedy každý z dvojice jeden. Myslíte si, že se děti, když byly mimo třídu a lavice, nic nenaučily? 
    Co třeba spolupracovat, komunikovat, rozhodnout se, pozorovat, pak taky ostřit při práci s fotkou…. Možná si teď občas půjčí tablet či telefon rodičů a nějakou fotku si udělají jen tak pro radost. 

    Na konci naší výuky venku si vždycky zahrajeme jednu až dvě, samozřejmě nejlépe běhací, hry a vracíme se do školy spokojeni a šťastní ❤️☺️#milujemepatkyvenku #jsmemimo školu 😉

Seznam přijatých dětí pro školní rok 2023/2024Školní družina v kině
Informace o zápisech do prvních ročníků základní školy a mateřské školy
This is default text for notification bar