Žáci přípravné až 3. třídy si 26. 6. užili společný výlet lodí z Rašínova nábřeží. Cestou obdivovali krásy Prahy z paluby, prošli se okolím přístaviště a užili si pohodový letní den. ☀️
Loučíme se se školním rokem stylově – s větrem ve vlasech a úsměvem na tváři! 💙