Ukliďme Česko!

25. 10. 2021
  • Akce Ukliďme Česko 2021
     
    V pátek 24. 9. 2021 jsme s našimi žáky opět pomáhali přírodě. V rámci celorepublikové akce Ukliďme Česko jsme se stejně jako v loňském roce vypravili do blízkého parku Sacré Coeur. Vybaveni plastovými pytli, ochrannými rukavicemi a dezinfekcí jsme v parku od odpadků vyčistili dětské i sportovní hřiště a jeho okolí. Při práci jsme třídili odpad do pytlů zvlášť na papír, plasty a ostatní směsné předměty. Během sbírání jsme důsledně dodržovali veškerá hygienická opatření a bezpečnostní pokyny. Počasí nám přálo a úklidovou akci jsme si opravdu užili.
Leave a reply
Návštěva divadlaPříspěvky na pohybové aktivity

Leave Your Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Informace o zápisech do prvních ročníků základní školy a mateřské školy
This is default text for notification bar