Úspěšné zakončení projektu Praha 5 spojuje děti všech kultur

9. 10. 2023

V sobotu jsme měli možnost zažít s Vámi báječné odpoledne v Kinského zahradě. Školy MČ Praha 5 připravily zábavné úkoly pro děti i jejich rodiče Národopisné muzeum Národního muzea připravilo prohlídku expozice s průvodcem a dílny pro děti. Zajištěno bylo skvělé občerstvení a celé odpoledne jsme mohli sledovat taneční a hudební vystoupení žáků základních, mateřských a uměleckých škol Prahy 5. A někteří z dospělých se přesvědčili, že co zvládnou s virtuální realitou děti, my nezvládneme.

Počasí bylo nádherné, a ještě dlouho si budeme připomínat milá setkání. Děkujeme všem návštěvníkům a kolegům, kteří s námi sobotu trávili.

Aktualizovaná nabídka kroužkůSprávné stolování
Informace o zápisech do prvních ročníků základní školy a mateřské školy
This is default text for notification bar