Správné stolování

18. 10. 2023

Včera jsme si v povinně volitelném předmětu domácnost užili skvělý zážitek! Naše školáky jsme naučili, jak správně prostírat stůl a stolovat jako profesionálové. Bylo úžasné vidět jejich nadšení a pokroky během této interaktivní lekce. 🍽️🍴🏡

Děti se snažily, skládaly ubrusy, umisťovaly příbory a skleničky a dokonce se pokusily o něco složitější stolování než jen obyčejná večeře. Byli jsme ohromeni tím, jak rychle se učily a jak byly hrdé na své výsledky.

Domácnost je důležitým předmětem, který nás učí základy péče o náš domov a společenské dovednosti. Jsme pyšní na naše mistry stolování a těšíme se na další dobrodružství během předmětu domácnost!

 

Úspěšné zakončení projektu Praha 5 spojuje děti všech kulturProjekt: Šablony I – ZŠ a MŠ Grafická
Informace o zápisech do prvních ročníků základní školy a mateřské školy
This is default text for notification bar