Oznámení o dřívějším konci školního roku

Vážení a milí rodiče a zákonní zástupci,

po delší době se Vám ozývám s osobním dopisem, ve kterém Vás chci seznámit s mimořádnou aktuální situací ve škole.

Dne 30. 5. 2024 jsem obdržela informaci, že z důvodu opravy fasády školy a výměny oken, budeme muset ukončit školní rok již 21.6.2024. Tento den bude dětem předáno vysvědčení.

Pro II. stupeň tím školní rok 2023/2024 skončí. Pro I. stupeň zajistíme program v týdnu od 24. 6. do 28. 6. 2024. Vzhledem k tomu, že nebude možné vstupovat do budovy školy ani nebudou zajištěny obědy, bude program zajištěn následovně:

• místo předání a převzetí dětí (setkání a rozchod v případě samostatného odchodu) – park Sacre coeur;
  • čas akce 8 až 14 hodin;
  • program bude upřesněn (pravděpodobně ZOO, výlet do muzea, vlakem…);
  • náklady pouze nezbytně nutné (cca 400 až 500 Kč na vstupy a jízdné).  V případě Vaší hmotné nouze mne kontaktujte, určitě najdeme řešení 😊;
  • závazné přihlášky zasílejte do 14.6.2024 na email michaela.novakova@zsgraficka.cz;
  • dítě lze z akce omluvit, ale nelze přihlásit pouze na jednotlivé dny.

Ráda bych Vás ještě informovala o proběhlém školním roce, ale učiním tak na začátku prázdnin a ve větším klidu. Budete mít alespoň nějaké čtení na dovolenou.

Děkuji Vám za pochopení a přeji Vám hezké dny.

Za tým pedagogů a zaměstnanců naší (Vaší) školy, Radka Jedličková