Nabídka kroužků 2024/25

Milí rodiče,

i v nadcházejícím školním roce jsme pro vaše děti připravili pestrou nabídku zájmových kroužků. Datum a čas konání jednotlivých kroužků bude upřesněn poslední týden prázdnin. Cena uvedená u každého kroužku je za jedno pololetí.

Přihlášky můžete přinášet od 26.8. k vychovatelce Marcele Tuháčkové. Dále pak v době školní družiny. Očekávaný začátek kroužků je v druhé polovině září.

Nabídka kroužků:

• S dětmi Prahou (Martina Zajíčková): Pro žáky 3., 4., a 5. tříd, cena: 1500 Kč.

• Angličtina (Aneta Filipiová): Pro žáky I. stupně, cena: 1000 Kč.

• Výtvarný kroužek (Aneta Filipiová): Pro žáky I. stupně, cena: 1000 Kč.

• Český jazyk pro cizince (Marta Riegová a Tereza Binderová): Tento kroužek je bezplatný a pro žáky všech tříd.

• Příprava na přijímací zkoušky z matematiky (Martin Slaboch): Pro žáky 9. třídy, cena: 1000 Kč.

• Příprava na přijímací zkoušky z českého jazyka (Tereza Binderová): Pro žáky 9. třídy, cena: 1000 Kč.

• Háčkování (Radmila Jedličková): Pro žáky I. a II. stupně, cena: 1000 Kč.

• Dramatický kroužek (Kateryna Kabaniuk): Pro žáky I. stupně, cena: 1000 Kč.

• Historický kroužek v ukrajinštině (Kateryna Kabaniuk): Pro žáky I. stupně, cena: 1000 Kč.