Cestou necestou – podpůrná skupina pro mládež

i
Autor/ka fotografie: khezez | خزاز: https://www.pexels.com/cs-cz/foto/muzi-vecer-jizdni-kola-skupina-19458605/

Rádi bychom Vás informovali o připravované Podpůrné skupině pro mládež ve věku 13–17 let, kterou plánujeme zahájit již v pondělí 23. 10.

Tato skupina má za cíl umožnit dospívajícím sdílet v bezpečném prostředí svá témata, zkušenosti, posílit sebevědomí a schopnost komunikace s vrstevníky. Setkání povede sociální pracovnice a psychoterapeutka. Po společném setkání bude prostor pro případnou individuální konzultaci.

Skupina je zcela zdarma a otevřená pro všechny ve věku 13–17 let, které něco trápí, nerozumí si s okolím nebo si potřebují jen popovídat o svých tématech.

Sekání bude vždy v pondělí jednou za tři týdny v čase 17:00 – 18:30 na adrese Krizového centra pro rodinu Cestou necestou, Václavská 13 (u metra Karlovo náměstí).