Škola v přírodě – 4.třída
V květnu se naše 4. třída vydala na školu v přírodě k Sezimovu Ústí, konkrétně do Soukeníku. A rozhodně jsme tam jen tak neseděli s rukama v klíně! 🌿 Během týdne jsme objevovali přírodní krásy, pozorovali zajímavá zvířata, hráli hry...