ŠKOLNÍ DRUŽINA – DŮLEŽITÉ INFORMACE

Vážení rodiče,

rádi bychom vás informovali o změně provozní doby školní družiny od začátku školního roku 2024/2025.

Úprava provozní doby: středy a pátky

Na základě velmi pozitivního ohlasu na výlety a akce pořádané školní družinou v předešlém školním roce bylo ředitelkou školy rozhodnuto o úpravě provozní doby školní družiny ve dnech středa a pátek.

• Středa: Odpolední program bude každou středu věnován výhradně školní družině. V závislosti na počasí budeme organizovat výlety, vycházky nebo jiné zábavné aktivity. Informace o přesném čase ukončení budou vždy předem uvedeny na nástěnce ve vestibulu školy. Nejpozdější možný čas vyzvednutí dětí je v 18:00.
  • Pátek: Provozní doba školní družiny se v pátek odpoledne zkracuje. Vyzvednutí dětí bude možné po obědě do 13:30 a následně od 15:00 nejpozději do 16:00.

Vyzvedávání dětí ve školní družině:

• Pondělí, úterý, čtvrtek:
    • Odpoledne: od 15:00 do 17:00
  • Středa:
    • Odpoledne: dle ukončení akce, nejpozději do 18:00
  • Pátek:
    • Odpoledne: od 15:00 do 16:00

Těšíme se na vás a vaše děti.

PŘIHLÁŠKY DO ŠKOLNÍ DRUŽINY PRO ŠKOLNÍ ROK 2024/2025

Zápisní lístky – přihlášky do školní družiny se odevzdávají od 30.8.2024 do 6.9.2024

Přihláška bude k vyzvednutí u vychovatelek od 2.9. nebo k vytištění na webu školy.

• Provoz školní družiny bude zahájen v pondělí 2.9.
  • Pro přijetí dítěte do školní družiny 2.9. je nutné odevzdat správně vyplněnou a podepsanou přihlášku do pátku 30.8.do 14:00 na vrátnici školy.
  • V případě odevzdání přihlášky v pondělí 2.9. bude dítě přijato až od úterý 3.9. atd.
  • Kapacita školní družiny je 75 dětí. Přednostně se umísťují děti 1., 2., a 3. třídy, následuje přípravná třída a až poté ostatní žáci prvního stupně. Děti budou přijaté v pořadí, ve kterém byla přihláška odevzdaná.